Вітаємо Вас на інвестиційному сайті Черкаської області

Черкащина — це сучасний інвестиційно-привабливий регіон, відкритий для взаємовигідної співпраці. Розташований у географічному центрі держави, він став важливим економічним, духовним, транспортним та науковим центром України.

Багатогранність історико-культурної спадщини, унікальність природних ресурсів заклали ґрунтовну основу для формування високого рівня культури, освіти, сприяли активному розвитку інтелектуального та науково-промислового життя в регіоні.

Сьогодні Черкащина готова стати надійним та перспективним майданчиком для розвитку бізнесу. В області спостерігається стабілізація економічної ситуації, повертається довіра людей до влади, збільшуються вкладення фізичних і юридичних осіб до банківських установ. Нами змінено підхід до взаємовідносин між владою і підприємництвом, який являє собою подолання бюрократичних бар’єрів, сприяє розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери. На черзі створення та розвиток гідної інфраструктури.

Ми орієнтуємось на розвиток спектру партнерських взаємовідносин. В регіоні постійно здійснюються заходи для підвищення конкурентоспроможності економіки, створення привабливого середовища та позитивного ділового та інвестиційного іміджу Черкаської області. І найкращим цьому підтвердженням є успішна робота провідних французьких та німецьких компаній на території регіону. Черкащина – єдина область в Україні, де французький капітал під час кризи не лише не вийшов із регіону, але й нарощує свій обсяг і планує розширювати виробництво.

Проте, ми цінуємо і готові підтримати кожного інвестора, який працює в регіоні.

Наш сайт — це всебічна інформаційна підтримка та вичерпні відповіді на питання, що стосуються інвестування. Крім законодавчої бази та заходів, спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату, на сторінках сайту Ви ознайомитесь з останніми новинами інвестування, результатами великих форумів та конференцій, а також проведених в Черкаській області заходів та зустрічей. До Вашої уваги ми пропонуємо базу стратегічних та комерційних інвестиційних проектів, яка постійно оновлюється.

Враховуючи те, що міжнародне співробітництво є винятково ефективним напрямком інтеграції та важливим чинником економічного розвитку, особливу увагу буде приділено новим міжрегіональним угодам і проектам поліпшення інвестиційної інфраструктури.

Ми усвідомлюємо, що для інвестора головне — це можливість з впевненістю планувати свою діяльність, тому наша мета — надати повну інформацію про необхідні витрати, податки, тарифи, терміни отримання дозволів, погоджень, наявність розвиненої інфраструктури і прозорих умов її використання. Сподіваємось, цей сайт стане Вашим надійним порадником, джерелом корисної достовірної інформації та підтримки.

Влада Черкащини відкрита для співпраці. Запрошуємо Вас у наш край, це відкриє перед Вами нові можливості і перспективи розвитку бізнесу.

 

З повагою

Директор Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішьоекономічних зв’язків облдержадміністрації

Хиля В. В.