У Черкасах офіційно відкрили туристичну навігацію

8.05.2015


7 травня на площі перед річковим вокзалом у Черкасах людно. Тут зібралися пересічні черкащани, представники влади та гості міста, щоб урочисто відкрити туристичну навігацію на річці Дніпро.

Біля пам’ятника подвигу моряків у почесній варті вишикувалися юні моряки. Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас і перший заступник голови обласної ради Наталя Кравцова поклали квіти до меморіалу, а після цього звернулися до присутніх із вітальними словами.

Заступник голови ОДА Юрій Сас зазначив, що пасажирські і вантажні річкові перевезення необхідно розвивати, адже Черкаси мають дуже вигідне розташування на березі Кременчуцького водосховища, річковий вокзал і вантажний річковий порт.
У Черкасах відкрили туристичну навігацію
А Наталія Кравцова зауважила, що сьогоднішня подія дуже важлива, адже відкриття пасажирської навігації на Дніпрі значно підвищує туристичну привабливість регіону.

– Ми всі пам’ятаємо, що в минулому річковий вокзал був справжньою перлиною на Дніпрі. Потім були тривалі часи занепаду. І лише 2011 року приміщення відремонтували. А з 2012 року – щовесни розпочинається туристична навігація акваторією Дніпра. Тепер жителі та гості міста мають змогу не тільки покататися на теплоході і прослухати цікаву екскурсію, але й – організувати родинні чи дружні свята на теплоході. Приємно відзначити, що за три роки туристичними послугами із організації водних прогулянок скористалося близько 70 тис. жителів та гостей міста, – сказала Наталія Кравцова.

Після цього присутніх, серед яких були діти-переселенці і діти воїнів АТО, запросили на борт теплохода «Герой Дубинда» на річкову прогулянку.

Інформацію взято з офіційного сайту Черкаської обласної ради