В ОДА обговорили перспективи франко-української співпраці

24.07.2015

Перспективи економічного розвитку Черкаської області, а також можливість франко-українського співробітництва у галузі енергоефективості розглянули вчора представники Посольства Франції та інвестори на зустрічі з керівництвом області.

Зустріч із заступником керівника економічного відділу Посольства Франції в Україні Фредеріком Фату та представниками французьких компаній, таких як «BETEN International», «Veolia» та ін, відбулася в рамках продовження ініціатив, напрацьованих у ході візиту до Черкас в листопаді 2014 року пана Алена Ремі, Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні.

«Ми дуже зацікавлені у продовженні нашої співпраці і в успішному функціонуванні підприємств із французьким капіталом у регіоні. Готові надавати всю необхідну допомогу на місцевому та обласному рівнях, – підкреслив заступник голови ОДА Юрій Сас. – Хочу запевнити Вас, що обласна влада докладе всіх зусиль, щоб забезпечити успішну роботу Ваших підприємств в рамках законодавчих норм України та міжнародних угод. Ми сподіваємося, ця співпраця буде взаємовигідною і перспективною».

За результати зустрічі, було досягнуто домовленості, що Посольство Франції сприятиме залученню технічної допомоги та інжинірингових послуг для модернізації об’єктів інфраструктури в регіоні.

Інформацію взято з офіційного порталу Черкаської обласної державної адміністрації.